Kavárna, metro, menza, kavárna

Protože v poslední době píšu mnoho textů a dělám věci do školy, požádal jsem Vlaďku aby mi něco napsala o focení a o dni, který jsme spolu strávili.
#vdobachpredcoronavirových

Vše začalo už kolem brzkého dopoledne. Vlakem jsem se vydala z Brna do Prahy natěšená na hezké jarní focení! Ale chybička se bohužel vloudila… Focení teda krásné bylo, ale ne moc jarní. Počasí si s námi zahrávalo už od začátku a tak jsme to vykoumali tím, že jsme se rovnou po příjezdu vydali do útulného kavárničkového prostředí, konkrétně do cukrárny Myšák. Pomalu jsme se probírali ze zimního spánku. Peťa si navykal na prostředí a já na foťák. Po focení ve všech koutech této cukrárny jsme zamířili k další zastávce, což bylo metro. Jak vyfotit tak abys byl zaostřený a vlak rozmazaný? Teď už je na to Peťa expert! (Petr: no to doopravdy ne!) Nebylo to hned napoprvé a pobíhání mezi jednou stranou metra a druhou dalo docela zabrat, ale stálo to za to. Pomalinku jsme nerozhodli jít do dalšího “fotokoutku”.  Přes menzu na Strahově jsme se dostali …kam? No přece do další kavárny! Pro tentokrát to bylo Café Louvre. V tomto nádherném prostředí jsme si prohlédli nastřádané fotky a spokojení se vydali na nádraží, kde můj den modelky končil a taktéž i návštěva Prahy.  Lepší “jarní” focení jsem ale nikdy nezažila!

Vlaďka K.

Děkuji jí za krásná slova a určitě jí dejte na instagramu follow! Třeba krom tanečnice bude i slavná modelka nebo hodnotitelka kaváren, kdo ví?

@kamaradka1 & @petr.zakopal

Tak zas někdy!