Ceník

Do odvolání nepřijímám žádné zakázky. Děkuji za pochopení.

Ceny služeb jsou rozděleny do čtyřech hlavních kategorií.

Portréty

Cena závisí na tom, jestli chcete fotit portréty jako jeden člověk, kapela, skupina apod. Základní cena za focení jedné osoby začíná na 750 CZK.

Při této variantě budeme fotit
1 – 2 hodiny. Zašlu náhledy fotografií, ze kterých si můžete vybrat neomezené množství fotografií, které Vám doupravím. Upravené fotografie zašlu v kvalitě upravené na sociální síť Facebook a Instagram. Retušuji na předchozí vyžádání nebo dle mého úsudku.


Reportáž

Pro zachycení firemního večírku, backstage videoklipu nebo jiné události či akce vyjma maturitního plesu a sportovní akce cena začíná na
1300 CZK za 2 hodiny. Za každou další započatou hodinu 450 CZK. Žádné omezení počtu fotografií, obdržíte všechny fotografie, které vyjdou.

Fotografie dostanete přizpůsobené na sociální síť Facebook. Po předchozí domluvě je možné dodat fotografie přizpůsobené na webové stránky nebo Instagram.


Maturitní ples

Základní cena za 7 hodin je 3800 CZK. Dále záleží na délce plesu a Vašich dalších požadavcích. V případě zájmu mi napište a domluvíme detaily.


Sportovní akce

Základní cena za 1 hodinu na akci je 400 CZK. Dále záleží na délce akce a Vašich dalších požadavcích. V případě zájmu mi napište a domluvíme detaily.


U všech kategorií účtuji 8 CZK / 1 km cesty mimo Teplice a Prahu.

Nenašli jste v ceníku, co jste hledali? Nevadí. Napište mi a určitě se zvládneme domluvit.

Jsem otevřen komunikaci a odpovídám na všechny zprávy.

Instagram
Facebook
E-mail
Telefon